Loading…

Naprawa Suzuki: w tym Aut, Motocykli, Quadów, Skuterów wodnych

Elektryk, Mechanik i Elektromechanik w Warszawie
Kontakt

Serwis – moje zakupy, by zadbać o motocykl :) [ Suzuki GSX 1200 Inazuma ]Serwus!! Tym razem szykuję się większy serwis Inazumy niż poprzedni !! Na liczniku ponad 84kkm i praktycznie wszystkie potrzebne rzeczy już mam. Teraz czekam na ok. 15 stopni celsjusza, by zacząć serwisować swój motocykl, gdyż garaż mam nieogrzewany.. Ale myślę, że koniec marca się za Inazumę zabiorę 😀
Zatem zapraszam na film byście zobaczyli co kupiłem 😉
p.s.
Tak wiem, za dużo o jedno 'L’ w słowie HELL 😉

Pobrane z Youtube Serwis Suzuki Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Suzuki w Warszawie. Najlepszy serwis Suzuki w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę i obsługę oraz naprawę silników w Warszawie.

Odwiedź nas w Suzuki Service Warsaw, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z naprawą samochodów Suzuki, w tym Grand Vitara, SX4, Swift, Liana, Wagon R, Ignis, Jimmy i Alto. Nasza kadra posiada duże doświadczenie w obsłudze pojazdów w różnym wieku, przebiegu i stanie technicznym, co pozwala na trafne zdiagnozowanie usterek i wykonanie trwałej naprawy.

Naprawa Suzuki

Serwis Suzuki Warszawa – Marki: Centrum obsługi pojazdów Suzuki Serwis Warszawa świadczy kompleksowe usługi w zakresie serwisu Suzuki. Wykonujemy naprawy mechaniczne. Przegląd, naprawa, serwis Twojej Suzuki Vitara. Przeglądy gwarancyjne Suzuki Vitara. Obsługujemy Vitary z silnikami benzynowymi 1.6 i boosterjet 1.0, oraw więcej modeli.

PRZED ZAKUPEM UŻYWANEGO SUZUKI KONIECZNIE JEGO SPRAWDŹ.
Wykonujemy pełną inspekcję od góry do dołu, mierząc wszystko od grubości lakieru po stan układów elektronicznych i komputerów.

KONSERWACJA ZAPOBIEGAWCZA zmniejsza koszty.
Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel udowodniły naszym klientom, że rutynowe kontrole prowadzą do znacznych oszczędności kosztów.

AUTOMECHANIK Z DOŚWIADCZENIEM W SUZUKI
Większość naszej pracy polega na interakcji z mechanikami, a naprawy często obejmują wymianę starych części na nowe.

WYKONAWCY PRAC KONSERWACYJNYCH

TERMINOWE BADANIA

KONTROLE CO TAK CZĘSTO
Wymieniamy filtry powietrza, paliwa, kabinowy oraz olej silnikowy i filtr oleju.

Czytaj dalej

Praca w zawieszeniu

Naprawy zawieszenia obejmują nowe końcówki drążków kierowniczych, drążki stabilizatora i połączenia drążków stabilizatora.

Kliknij tutaj po więcej informacji

CZAS ZASTĘPCZY

ZAMIANA CZASU
Paski, łańcuchy, rolki, pompy wody, napinacze i płyn chłodzący to tylko niektóre z rzeczy, które wymieniamy.

Mechanik Samochodowy do Aut i Motorów Suzuki w Warszawie.

Naprawa SPRZĘGŁA SUZUKI w Warszawie
Podczas napraw zawsze dajemy z siebie wszystko i za każdym razem staramy się wykonać świetną robotę. Dzięki naszej kompleksowej ofercie możesz wykonać u nas każdą naprawę samochodu. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dotrzeć do Państwa z naszym mobilnym mechanikiem, który pomoże w każdej naprawie samochodu, motocykla lub jednostki pływającej.

Nasz serwis SUZUKI Warszawa oferuje Państwu między innymi. serwis mechaniczny pełnym zakresie; naprawy gwarancyjne; przeglądy okresowe; serwis elektryki w samochodach.

Serwis Suzuki. Ponad 30 – letnie doświadczenie, znajomość filozofii budowy i funkcjonowania tej japońskiej marki gwarantuje fachową obsługę serwisową. Wynikająca z tego wnikliwa kontrola pojazdu w naszym warsztacie pozwala na eliminowanie nieprawidłowości zanim doprowadzą do większych, kosztownych uszkodzeń. Wiedza i umiejętności nabyte przy wieloletniej obsłudze technicznej Suzuki skutkuje profesjonalną diagnozą i naprawą Twojej Suzi.

Fachowa obsługa jest zapewniona dzięki ponad 30-letniej historii współpracy firmy z tą japońską marką oraz znajomości jej konstrukcji i filozofii działania. W rezultacie nasi mechanicy są w stanie wykryć i naprawić drobne usterki w samochodzie, zanim staną się one poważnymi problemami, których naprawa wiąże się z dużymi kosztami. Twoja Suzi zostanie fachowo zdiagnozowana i naprawiona dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu personelu technicznego Suzuki.
Skup i sprzedaż części Suzuki OEM, aftermarket i custom. Korekta luzu zaworowego
Aby precyzyjnie wyregulować luzy zaworowe w Twoim silniku Suzuki, mamy pod ręką niezbędne narzędzia. Na stanie magazynowym posiadamy niezbędne blokady rozrządu oraz płytki regulacyjne do urządzeń, które ich potrzebują do wykonywania tej funkcji. Prosimy o kontakt, jeśli potrzebujesz pomocy w warunkach, w których okulary są używane do korekcji. Zawsze sprawdzaj odstępy między zaworami.

Regeneracja skrzyń biegów Suzuki
Od dłuższego czasu specjalizujemy się w naprawie manualnych skrzyń biegów w samochodach marki Suzuki. Łożyska i pierścienie uszczelniające są dostępne lokalnie. Jesteśmy serwisem samochodowym, dlatego diagnostykę wykonujemy podczas jazdy próbnej klienta. Kolejnym etapem jest demontaż pojazdu. Przechodzimy do rozbierania skrzyni. Tutaj przeprowadzana jest weryfikacja uszkodzenia. Usługi naprawy i instalacji samochodów.

🚚 Wykonujemy również wysyłkową regenerację skrzyni biegów. To jest coś, czego zrobiliśmy wiele, więc wiemy, co robimy. Usługi kurierskie są mile widziane, aby wysłać nam paczki. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z klientem po oględzinach zawartości rozebranego kartonu, a następnie przystępujemy do naprawy. Skrzynie dostarczamy na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Naprawa pojazdów z napędem na wszystkie koła
Napęd na cztery koła jest standardem w wielu pojazdach Suzuki. Suzuki produkuje nawet kilka, które są specjalnie zaprojektowane do jazdy w terenie. Więc jeśli kiedykolwiek się zepsuje, możemy dowiedzieć się, co jest nie tak i to naprawić. Jesteśmy w stanie to zrobić, ponieważ posiadamy niezbędne narzędzia, szkolenia i wiedzę.

Przeprowadzanie wymiany oleju w skrzyni biegów i skrzyni napędu na cztery koła
Olej w przedniej i tylnej osi, a także w skrzyni rozdzielczej, skrzyni rozdzielczej i reduktorze 4×4 powinien być regularnie wymieniany. Nie zapomnij również o wymianie oleju w skrzyni biegów.

Testowanie ograniczonej gwarancji Suzuki
Od bardzo dawna jesteśmy oddanymi ekspertami Suzuki i działamy jako osobny sklep. Dokumentację serwisową posiadamy lub możemy ją zdobyć. Aby upewnić się, że spełniamy standardy określone przez producenta, przeprowadzamy regularne kontrole. Zgodnie z dyrektywą GVO przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne. Po upływie ustalonego czasu lub przejechanych kilometrów przeprowadzamy oględziny. Aby dokładnie przeprowadzić badanie, dokonaliśmy znacznych inwestycji zarówno w sprzęt, jak i wiedzę.

Suzuki XL7 3.6l 2007-2009 z USA
To model Suzuki, który trudno znaleźć, ale zatrzymuje się tu cały czas. Klienci z całej Polski przywożą do nas swoje XL7 na przegląd. Specjalnie dla tego pojazdu mamy dostępne narzędzia diagnostyczne. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie silników tego modelu. Wiele fabrycznie nowych części do tego pojazdu znajduje się na stanie magazynowym ze względu na dużą liczbę zamówień, które otrzymujemy z całego kraju. Dostępne są również używane komponenty z wycofanego z eksploatacji Suzuki XL7, które są obecnie przechowywane w naszym zakładzie (np. części karoserii). To, czego nam brakuje, sprawnie importujemy ze Stanów Zjednoczonych. Obiecujemy, że po wymianie paska rozrządu Twoje Suzuki XL7 będzie działać płynnie.

Bliźniacze modele
Współpraca Suzuki z innymi producentami samochodów ma długą historię. Zaowocowało to sprzedażą sobowtórów Suzuki w całej Europie. Dostępny jest serwis i konserwacja następujących pojazdów: Fiat Sedici, Subaru Justy, Opel Agila.

Systemy monitorowania ciśnienia w oponach
Czujniki ciśnienia w oponach to coś, co możemy dla Ciebie serwisować.
Jeśli Twoje Suzuki ma bezpośredni system TPMS i kupiłeś zapasowy komplet kół, będziesz potrzebować drugiego zestawu czujników. Dobierzemy odpowiednie czujniki, skonfigurujemy je i uruchomimy w Twoim samochodzie.

Serwis i wyważanie opon
W naszym warsztacie możesz wymienić opony z zimowych na letnie i odwrotnie. Zamontujemy czujniki TPMS i wyważymy koła. W naszym sklepie dostępne są również nowe opony letnie, zimowe i całoroczne. Jeśli masz mieszkanie, możemy je dla Ciebie wyremontować. Jesteśmy wyposażeni do montażu opon Run Flat. Prowadzimy magazyn opon, gdzie są one układane pionowo na regałach.

Właściwa geometria i ustawienie kół
Geometria zawieszenia, zbieżność kół, geometria opon… Czy czas w Twoim samochodzie jest dokładny? W naszej pracy wykorzystujemy maszyny PolishPrecyzja Gti Geomaster.
Naprawa lub wymiana określonych elementów, takich jak zawieszenie czy układ kierowniczy samochodu, wiąże się z koniecznością ustawienia geometrii/zbieżności. Uszkodzenia krawężników, wypadki, nierównomierne zużycie opon, zwiększone przebiegi itp. wymagają modyfikacji geometrii.
Czy podczas jazdy po linii prostej kierownica wskazuje właściwy kurs?

Systemy chłodzenia
Usługi naprawy klimatyzacji samochodowej:
Uzupełnij płyn chłodzący i wymień filtr powietrza.
Testy próżniowe, testy ultrafioletowe i testy wodorowe to tylko niektóre z metod stosowanych w celu zapewnienia bezpiecznego uszczelnienia.
zanieczyszczenie ozonem przez pojazdy
Klimatyzacja i dopływ świeżego powietrza
Sprawdzanie zanieczyszczenia olejem i czynnikiem chłodniczym za pomocą Oil Guard

Naprawiamy oryginalny hak holowniczy Suzuki z profesjonalnym montażem.

W zależności od typu haka holowniczego i konkretnego modelu Suzuki, koszt jego montażu może się znacznie różnić. W ofercie posiadamy haki holownicze, w których kula mocowana jest na śrubach, a także haki szybko demontowalne, w których kulę można wyjąć zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Recenzja serwisu Auto Serwis Marek Kin, który świadczymy.
Jazdy próbne i kontrole w ramach gwarancji Suzuki (zgodnie z wytycznymi kontroli GVO)
wymiana oleju i filtrów (oleju, powietrza, kabiny)
Wymiana oleju w skrzyni biegów i osiach
Naprawa zawieszenia i wymiana sprzęgła.
Wymiana przegubu i wału
Wymień pasek rozrządu, jeśli jest zużyty
Zmiany luzu zaworowego
Mocowanie silnika
konserwacja steru
Naprawy układu wydechowego, w tym regulacja zbieżności i geometrii, wymiana tarcz i klocków oraz serwis układu hamulcowego.
Serwis i konserwacja klimatyzacji
Przechowywanie, wyważanie i wymiana opon
Programowanie i kodowanie systemów monitorowania ciśnienia w oponach Suzuki
zaczepianie punktów holowniczych
badania potencjalnych nowych samochodów
regeneracja uszkodzonych części
Regeneracja skrzyni biegów

Przez lata pracowaliśmy nad szeroką gamą marek i modeli europejskich, amerykańskich i azjatyckich (japońskich, koreańskich) i staliśmy się ekspertami w rewitalizacji ich wydajności.

Oprócz Suzuki sprawdzamy i naprawiamy również pojazdy następujących producentów: (4 dekady na rynku serwisowym).
Naszą flagową usługą są czynności serwisowo – naprawcze Suzuki.
Osobowe, crossover, minivan:
Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport
Suzuki Sx4
Suzuki Baleno
Suzuki Sx4 Scross
Suzuki Splash
Suzuki Ignis
Suzuki Wagon R
Suzuki Alto
Suzuki Celerio
Suzuki Maruti
Suzuki Carry
Suzuki Kizashi
Suzuki Swace

Terenowe, SUV
Suzuki Grand Vitara
Suzuki Grand Vitara XL7
Suzuki XL7
Suzuki Jimny
Suzuki Vitara
Suzuki Samurai
Suzuki X90
Suzuki Across

Nasze usługi serwisowe:
przeglądy samochodów jako mobilny mechanik samochodowy
przeglądy gwarancyjne Suzuki ( dyrektywa GVO ) i pogwarancyjne
wymiana oleju silnikowego i filtrów ( olejowego, powietrza, kabinowego )
wymiana oleju w mostach i skrzyni biegów
wymiana sprzęgła
naprawa zawieszenia
wymiana półosi i przegubów
wymiana rozrządu
regulacja luzów zaworowych
naprawa silnika
naprawa układu kierowniczego
ustawienie zbieżności i geometria
wymiana tarcz, klocków, naprawa układu hamulcowego
naprawa układu wydechowego
naprawa układu chłodzenia
serwis opon – wymiana, wyważanie, przechowywanie
czujniki ciśnienia w kołach TPMS do Suzuki, programowanie, kodowanie czujników TPMS do Suzuki
montaż haków holowniczych
przeglądy pojazdów przed zakupem
regeneracja i naprawa podzespołów
regeneracja skrzyni biegów

31 thoughts on “Serwis – moje zakupy, by zadbać o motocykl :) [ Suzuki GSX 1200 Inazuma ]

 1. Jesli motocykl ma jezdzic glownie po nieutwardzonych drogach to problemu nie widze absolutnie. Ja bym poszedl w Metzeler Tourance osobiscie wnioskujac po filamch gdzie jedzi autor, chyba ze czesto ma byc Rumunia/Albania/Ukraina itp to Michelin Anakee Wild sa dobre – kostki sa polaczone "mostkami" dzieki czemu opona nie plywa na zakrecie jak kostka. Ale tez nie ma co panikowac, ze przy wyjezdzie za garazu sie juz wylozysz na tkc80. Na TKC 80 po deszczu 60 km/h na lukach sie jezdzi bez problemu, na ciasnych zakretach 30 km/h.

 2. Powiem tak przewody hel to trafiony zakup, mam w swojej inazumie z oplotem i każdemu polecam. Filtr powietrza wydaje mi się że nie odczujesz różnicy, miałem K&n i odradzam dziury w gazie potężne konieczność wymiany dysz mnie przeraziła i wróciłem do fabrycznego filtra. Valvoline to chyba najlepszy stosunek jakości do ceny! Jeszcze pytanie czy udało Ci się dobrać do tylnych amortyzatorów?

 3. Od lat mam podobny plan "B" z tym, że na północy, od Mierzei po Świnoujście, ale najbardziej przeraża mnie sama dojazdówka… 😄
  Też już przebieram nóżkami w nadziei na rozpoczęcie sezonu…
  Powodzenia w realizacji. 😎👍✋

 4. Cześć Emilian, oglądnąłem cały filmik i widzę że się zbroisz na wojnę.. ? 😉
  O ile doskonale rozumiem zakup części do motocykla, to z tymi gumami według mnie trochę odjechałeś 😉
  Tym co chcesz założyć po prostu nie da się bezpiecznie jeździć po czarnym w deszczu, na zakrętach będziesz miał obawy przed każdym złożeniem, do tego te kostki które zapewne szybko będą ząbkować powodując drgania kiery (tak jak u mnie w Suzuki V-Strom), nie mówiąc już o uciążliwym hałasie.
  Mocno mnie zadziwiłeś wyborem takiego ogumienia do bądź co bądź szosowego klasycznego motocykla jakim jest Suzuki GSX 1200 Inazuma, ale to oczywiście Twój wybór i Twoje konsekwencje nie daj Bóg gleb podczas jazdy w zakrętach.
  Pewnie teraz będziesz wybierał trasy 80% teren i 20 % asfalt, więc raczej nie będzie zbyt wielu chętnych na takie wspólne wojaże, czyli już wiem że szybko nie polatamy, bo będziesz miał na każdym zakręcie mocno napięte zwieracze 😉
  Tak czy siak podziwiam Twoją odwagę i determinację by z klasycznego pięknego motocykla szosowego robić terenowego crossa.
  Obym się mylił, ale czuję że Twój entuzjazm szybko zweryfikuje życie i pieniążki wydane na te "kochy" pójdą w błoto, bo szybko wrócisz do tradycyjnych gum, no chyba że już zawsze będziesz jeździł z prędkością emeryta i na kwadratowo 😉
  Ode mnie jak zawsze – łapka w górę, no i czekam na odcinek jak będziesz tymi łyżkami zmieniał opony bez uszkodzenia felg 😉

  Serwus – RafałB

 5. Czy ty chory jesteś z tymi oponami ???
  Pomijajac absurdalny wygląd.
  To one w zakrętach wymagaja naprawdę dużo skupienia a i hamowanie jest słabe.
  To opona ktora doskonałe uterenawia duże enduro.
  Ale nie " uszosawia"
  PROWADZIC SIĘ BĘDZIE BARDZO SŁABO.
  A jak na płaskim zaliczysz uslizg to sie nauczysz.
  Bo w zakręcie masz go na bank.
  Z jakich choinek wy się dzis urywacie ?!!!
  O kurrr ! Ten Motozz to juz odlecialeś.
  No dla mnie jazda na takich oponach byłaby wyzwaniem .
  Także chylę czoła mistrzu, bom niegodny wzroku podnosić na ciebie.
  Także filozuj se dalej … dalej nie dopiszę.
  Szlachetny klasyk w gumowcach TO JEST TO.
  Powodzenia bo go potrzebujesz.
  Ah. Jeszcze dygresja .
  Przed takimi "mundrymi inaczej " przepisy w nie dzikich krajach od wieków zabezpieczaja innych użytkowników.
  W bolandzie chyba tyż.
  Po prosto nie mieszcza się w specyfikacji do tego motocykla.
  Nara roztropku

 6. No, sam jestem ciekaw jak ci sie te gumy sprawdza. Bardzo ciekaw. W teren na bank beda lepsze niz szosowki ale jak przyjdzie przejechac po mokrym asfalcie czy nie beda sie slizgac za bardzo a przeciez czasem trzeba asfaltem smignac… 😉
  No i oczywiscie jak z halasem… 😉

 7. Emilian,jesli Ty masz taką wiedzę to pomyśl moze o założeniu jakiegoś serwisu motocyklowego☝️😄.. no chyba że już to robisz..? Fachowcy są w cenie.. pozdrawiam

 8. Serwis na bogato spore zakupy zrobiłeś fajnie ze ogarniesz wymianę we własnym zakresie bo koszty wzrosly by o wiele wiecej, a na takich oponach myślę, że będziesz czesciej uciekał z asfaltu coby nie słyszec hałasującej oponki 😁a co za tym idzie filmy będą jeszcze bardziej urozmaicone😁👍👌

 9. Super film! Przypadkowo jakiś czas temu ba Ciebie trafiłem i Twoje filmy są tak proste i bliskie sercu ze każdy się z przyjemnoscia ogląda. Pamiętaj ze zawsze mozesz zalozyc patronite to zawsze coś się uzbiera na jakieś małe wydatki!

 10. Strasznie jestem ciekawy Suzi na tych oponach i Twoich odczuć jak się sprawuje. Generalnie duży plus i łapka za tak potężne inwestycje. Dobrze widzieć, jak ktoś dba o swój pojazd, a nie tylko upalanie aż stanie dęba i później w "stanie igła" jest wystawiony na OLX. 🙂

  Trzymaj się i do zobaczyska w sezonie!

  PS. Będzie materiał z prac? 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!