Loading…

Naprawa Suzuki: w tym Aut, Motocykli, Quadów, Skuterów wodnych

Elektryk, Mechanik i Elektromechanik w Warszawie
Kontakt

Reakcja Policij Na Nielegalnie Zarejestrowane Motocykle na A2 MotoVlogW tym filmie opowiem, jak reaguje policja na Nielegalnie wbite 35kw w dowodzie w którym motocykl przekracza moc do masy w stosunku 0.2 kW/kg.
Najczęściej są to sportowe motocykle w klasie 600/750 które posiadają Fabrycznie 120/150 koni a legalnie zarejestrowany taki motocykl powinien wynosić 95koni.

Zapraszam do oglądania 😈

If you like it, Subscribe my channel!

Instagram:
https://www.instagram.com/Mielczaryoutube

Facebook : https://www.facebook.com/Mielczaryoutube

Podczas kręcenia materiału, prędkościomierze wskazywały wartości zawyżone spowodowane zmienionymi przełożeniami w układzie napędowym oraz zmianami w sterownikach silników. Dynamika filmów może wydawać się szybszą niż jest w rzeczywistości, ze względu na zmiany tempa odtwarzania materiału. Wszystkie uniesienia koła są spowodowane, bardzo dużą mocą silnika i brakiem elektrycznych systemów kontroli trakcji, uniesienia koła są niezamierzone i całkiem przypadkowe. Zbieżność miejsc jest przypadkowa a znaki dodane są komputerowo. Głos narracji podkładany w warunkach studyjnych.
Reupload (pobieranie i ponowne udostępnianie na jakim kolwiek portalu) bez zgody autora za opłatą 200000 PLN (słownie: dwieście tysięcy polskich złotych) robiąc to akceptujesz powyższą kwotę i zobowiązujesz się do zapłaty w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia uploadu.

Pobrane z Youtube Serwis Suzuki Warszawa – naprawa wszystkich modeli marki Suzuki w Warszawie. Najlepszy serwis Suzuki w Warszawie zaprasza na naprawę, diagnostykę i obsługę oraz naprawę silników w Warszawie.

Odwiedź nas w Suzuki Service Warsaw, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z naprawą samochodów Suzuki, w tym Grand Vitara, SX4, Swift, Liana, Wagon R, Ignis, Jimmy i Alto. Nasza kadra posiada duże doświadczenie w obsłudze pojazdów w różnym wieku, przebiegu i stanie technicznym, co pozwala na trafne zdiagnozowanie usterek i wykonanie trwałej naprawy.

Naprawa Suzuki

Serwis Suzuki Warszawa – Marki: Centrum obsługi pojazdów Suzuki Serwis Warszawa świadczy kompleksowe usługi w zakresie serwisu Suzuki. Wykonujemy naprawy mechaniczne. Przegląd, naprawa, serwis Twojej Suzuki Vitara. Przeglądy gwarancyjne Suzuki Vitara. Obsługujemy Vitary z silnikami benzynowymi 1.6 i boosterjet 1.0, oraw więcej modeli.

PRZED ZAKUPEM UŻYWANEGO SUZUKI KONIECZNIE JEGO SPRAWDŹ.
Wykonujemy pełną inspekcję od góry do dołu, mierząc wszystko od grubości lakieru po stan układów elektronicznych i komputerów.

KONSERWACJA ZAPOBIEGAWCZA zmniejsza koszty.
Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel udowodniły naszym klientom, że rutynowe kontrole prowadzą do znacznych oszczędności kosztów.

AUTOMECHANIK Z DOŚWIADCZENIEM W SUZUKI
Większość naszej pracy polega na interakcji z mechanikami, a naprawy często obejmują wymianę starych części na nowe.

WYKONAWCY PRAC KONSERWACYJNYCH

TERMINOWE BADANIA

KONTROLE CO TAK CZĘSTO
Wymieniamy filtry powietrza, paliwa, kabinowy oraz olej silnikowy i filtr oleju.

Czytaj dalej

Praca w zawieszeniu

Naprawy zawieszenia obejmują nowe końcówki drążków kierowniczych, drążki stabilizatora i połączenia drążków stabilizatora.

Kliknij tutaj po więcej informacji

CZAS ZASTĘPCZY

ZAMIANA CZASU
Paski, łańcuchy, rolki, pompy wody, napinacze i płyn chłodzący to tylko niektóre z rzeczy, które wymieniamy.

Mechanik Samochodowy do Aut i Motorów Suzuki w Warszawie.

Naprawa SPRZĘGŁA SUZUKI w Warszawie
Podczas napraw zawsze dajemy z siebie wszystko i za każdym razem staramy się wykonać świetną robotę. Dzięki naszej kompleksowej ofercie możesz wykonać u nas każdą naprawę samochodu. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dotrzeć do Państwa z naszym mobilnym mechanikiem, który pomoże w każdej naprawie samochodu, motocykla lub jednostki pływającej.

Nasz serwis SUZUKI Warszawa oferuje Państwu między innymi. serwis mechaniczny pełnym zakresie; naprawy gwarancyjne; przeglądy okresowe; serwis elektryki w samochodach.

Serwis Suzuki. Ponad 30 – letnie doświadczenie, znajomość filozofii budowy i funkcjonowania tej japońskiej marki gwarantuje fachową obsługę serwisową. Wynikająca z tego wnikliwa kontrola pojazdu w naszym warsztacie pozwala na eliminowanie nieprawidłowości zanim doprowadzą do większych, kosztownych uszkodzeń. Wiedza i umiejętności nabyte przy wieloletniej obsłudze technicznej Suzuki skutkuje profesjonalną diagnozą i naprawą Twojej Suzi.

Fachowa obsługa jest zapewniona dzięki ponad 30-letniej historii współpracy firmy z tą japońską marką oraz znajomości jej konstrukcji i filozofii działania. W rezultacie nasi mechanicy są w stanie wykryć i naprawić drobne usterki w samochodzie, zanim staną się one poważnymi problemami, których naprawa wiąże się z dużymi kosztami. Twoja Suzi zostanie fachowo zdiagnozowana i naprawiona dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu personelu technicznego Suzuki.
Skup i sprzedaż części Suzuki OEM, aftermarket i custom. Korekta luzu zaworowego
Aby precyzyjnie wyregulować luzy zaworowe w Twoim silniku Suzuki, mamy pod ręką niezbędne narzędzia. Na stanie magazynowym posiadamy niezbędne blokady rozrządu oraz płytki regulacyjne do urządzeń, które ich potrzebują do wykonywania tej funkcji. Prosimy o kontakt, jeśli potrzebujesz pomocy w warunkach, w których okulary są używane do korekcji. Zawsze sprawdzaj odstępy między zaworami.

Regeneracja skrzyń biegów Suzuki
Od dłuższego czasu specjalizujemy się w naprawie manualnych skrzyń biegów w samochodach marki Suzuki. Łożyska i pierścienie uszczelniające są dostępne lokalnie. Jesteśmy serwisem samochodowym, dlatego diagnostykę wykonujemy podczas jazdy próbnej klienta. Kolejnym etapem jest demontaż pojazdu. Przechodzimy do rozbierania skrzyni. Tutaj przeprowadzana jest weryfikacja uszkodzenia. Usługi naprawy i instalacji samochodów.

🚚 Wykonujemy również wysyłkową regenerację skrzyni biegów. To jest coś, czego zrobiliśmy wiele, więc wiemy, co robimy. Usługi kurierskie są mile widziane, aby wysłać nam paczki. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z klientem po oględzinach zawartości rozebranego kartonu, a następnie przystępujemy do naprawy. Skrzynie dostarczamy na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Naprawa pojazdów z napędem na wszystkie koła
Napęd na cztery koła jest standardem w wielu pojazdach Suzuki. Suzuki produkuje nawet kilka, które są specjalnie zaprojektowane do jazdy w terenie. Więc jeśli kiedykolwiek się zepsuje, możemy dowiedzieć się, co jest nie tak i to naprawić. Jesteśmy w stanie to zrobić, ponieważ posiadamy niezbędne narzędzia, szkolenia i wiedzę.

Przeprowadzanie wymiany oleju w skrzyni biegów i skrzyni napędu na cztery koła
Olej w przedniej i tylnej osi, a także w skrzyni rozdzielczej, skrzyni rozdzielczej i reduktorze 4×4 powinien być regularnie wymieniany. Nie zapomnij również o wymianie oleju w skrzyni biegów.

Testowanie ograniczonej gwarancji Suzuki
Od bardzo dawna jesteśmy oddanymi ekspertami Suzuki i działamy jako osobny sklep. Dokumentację serwisową posiadamy lub możemy ją zdobyć. Aby upewnić się, że spełniamy standardy określone przez producenta, przeprowadzamy regularne kontrole. Zgodnie z dyrektywą GVO przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne. Po upływie ustalonego czasu lub przejechanych kilometrów przeprowadzamy oględziny. Aby dokładnie przeprowadzić badanie, dokonaliśmy znacznych inwestycji zarówno w sprzęt, jak i wiedzę.

Suzuki XL7 3.6l 2007-2009 z USA
To model Suzuki, który trudno znaleźć, ale zatrzymuje się tu cały czas. Klienci z całej Polski przywożą do nas swoje XL7 na przegląd. Specjalnie dla tego pojazdu mamy dostępne narzędzia diagnostyczne. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie silników tego modelu. Wiele fabrycznie nowych części do tego pojazdu znajduje się na stanie magazynowym ze względu na dużą liczbę zamówień, które otrzymujemy z całego kraju. Dostępne są również używane komponenty z wycofanego z eksploatacji Suzuki XL7, które są obecnie przechowywane w naszym zakładzie (np. części karoserii). To, czego nam brakuje, sprawnie importujemy ze Stanów Zjednoczonych. Obiecujemy, że po wymianie paska rozrządu Twoje Suzuki XL7 będzie działać płynnie.

Bliźniacze modele
Współpraca Suzuki z innymi producentami samochodów ma długą historię. Zaowocowało to sprzedażą sobowtórów Suzuki w całej Europie. Dostępny jest serwis i konserwacja następujących pojazdów: Fiat Sedici, Subaru Justy, Opel Agila.

Systemy monitorowania ciśnienia w oponach
Czujniki ciśnienia w oponach to coś, co możemy dla Ciebie serwisować.
Jeśli Twoje Suzuki ma bezpośredni system TPMS i kupiłeś zapasowy komplet kół, będziesz potrzebować drugiego zestawu czujników. Dobierzemy odpowiednie czujniki, skonfigurujemy je i uruchomimy w Twoim samochodzie.

Serwis i wyważanie opon
W naszym warsztacie możesz wymienić opony z zimowych na letnie i odwrotnie. Zamontujemy czujniki TPMS i wyważymy koła. W naszym sklepie dostępne są również nowe opony letnie, zimowe i całoroczne. Jeśli masz mieszkanie, możemy je dla Ciebie wyremontować. Jesteśmy wyposażeni do montażu opon Run Flat. Prowadzimy magazyn opon, gdzie są one układane pionowo na regałach.

Właściwa geometria i ustawienie kół
Geometria zawieszenia, zbieżność kół, geometria opon… Czy czas w Twoim samochodzie jest dokładny? W naszej pracy wykorzystujemy maszyny PolishPrecyzja Gti Geomaster.
Naprawa lub wymiana określonych elementów, takich jak zawieszenie czy układ kierowniczy samochodu, wiąże się z koniecznością ustawienia geometrii/zbieżności. Uszkodzenia krawężników, wypadki, nierównomierne zużycie opon, zwiększone przebiegi itp. wymagają modyfikacji geometrii.
Czy podczas jazdy po linii prostej kierownica wskazuje właściwy kurs?

Systemy chłodzenia
Usługi naprawy klimatyzacji samochodowej:
Uzupełnij płyn chłodzący i wymień filtr powietrza.
Testy próżniowe, testy ultrafioletowe i testy wodorowe to tylko niektóre z metod stosowanych w celu zapewnienia bezpiecznego uszczelnienia.
zanieczyszczenie ozonem przez pojazdy
Klimatyzacja i dopływ świeżego powietrza
Sprawdzanie zanieczyszczenia olejem i czynnikiem chłodniczym za pomocą Oil Guard

Naprawiamy oryginalny hak holowniczy Suzuki z profesjonalnym montażem.

W zależności od typu haka holowniczego i konkretnego modelu Suzuki, koszt jego montażu może się znacznie różnić. W ofercie posiadamy haki holownicze, w których kula mocowana jest na śrubach, a także haki szybko demontowalne, w których kulę można wyjąć zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Recenzja serwisu Auto Serwis Marek Kin, który świadczymy.
Jazdy próbne i kontrole w ramach gwarancji Suzuki (zgodnie z wytycznymi kontroli GVO)
wymiana oleju i filtrów (oleju, powietrza, kabiny)
Wymiana oleju w skrzyni biegów i osiach
Naprawa zawieszenia i wymiana sprzęgła.
Wymiana przegubu i wału
Wymień pasek rozrządu, jeśli jest zużyty
Zmiany luzu zaworowego
Mocowanie silnika
konserwacja steru
Naprawy układu wydechowego, w tym regulacja zbieżności i geometrii, wymiana tarcz i klocków oraz serwis układu hamulcowego.
Serwis i konserwacja klimatyzacji
Przechowywanie, wyważanie i wymiana opon
Programowanie i kodowanie systemów monitorowania ciśnienia w oponach Suzuki
zaczepianie punktów holowniczych
badania potencjalnych nowych samochodów
regeneracja uszkodzonych części
Regeneracja skrzyni biegów

Przez lata pracowaliśmy nad szeroką gamą marek i modeli europejskich, amerykańskich i azjatyckich (japońskich, koreańskich) i staliśmy się ekspertami w rewitalizacji ich wydajności.

Oprócz Suzuki sprawdzamy i naprawiamy również pojazdy następujących producentów: (4 dekady na rynku serwisowym).
Naszą flagową usługą są czynności serwisowo – naprawcze Suzuki.
Osobowe, crossover, minivan:
Suzuki Swift, Suzuki Swift Sport
Suzuki Sx4
Suzuki Baleno
Suzuki Sx4 Scross
Suzuki Splash
Suzuki Ignis
Suzuki Wagon R
Suzuki Alto
Suzuki Celerio
Suzuki Maruti
Suzuki Carry
Suzuki Kizashi
Suzuki Swace

Terenowe, SUV
Suzuki Grand Vitara
Suzuki Grand Vitara XL7
Suzuki XL7
Suzuki Jimny
Suzuki Vitara
Suzuki Samurai
Suzuki X90
Suzuki Across

Nasze usługi serwisowe:
przeglądy samochodów jako mobilny mechanik samochodowy
przeglądy gwarancyjne Suzuki ( dyrektywa GVO ) i pogwarancyjne
wymiana oleju silnikowego i filtrów ( olejowego, powietrza, kabinowego )
wymiana oleju w mostach i skrzyni biegów
wymiana sprzęgła
naprawa zawieszenia
wymiana półosi i przegubów
wymiana rozrządu
regulacja luzów zaworowych
naprawa silnika
naprawa układu kierowniczego
ustawienie zbieżności i geometria
wymiana tarcz, klocków, naprawa układu hamulcowego
naprawa układu wydechowego
naprawa układu chłodzenia
serwis opon – wymiana, wyważanie, przechowywanie
czujniki ciśnienia w kołach TPMS do Suzuki, programowanie, kodowanie czujników TPMS do Suzuki
montaż haków holowniczych
przeglądy pojazdów przed zakupem
regeneracja i naprawa podzespołów
regeneracja skrzyni biegów

39 thoughts on “Reakcja Policij Na Nielegalnie Zarejestrowane Motocykle na A2 MotoVlog

 1. Prawdopodobnie nie dokładnie powiedziałem jedną kwestię, dlatego też kilka osób nie rozumie o co chodziło mi z 95 Koniami. Więc tłumacze:
  Legalnie Motocyklem którym możemy poruszać się na kategorie A2 w dowodzie musi mieć wbite 35kw = 47 koni. (Lub mniej)
  Motocykl wychodzący z Fabryki Nie może przekraczać 95 koni. Jeśli motocykl wychodzący z Fabryki jak np Sportowa Honda CBR 600 RR która posiada 117 i wszystkie inne które mają więcej niż 95 koni może zostać zdławiony do 47 koni lecz pod względem Prawa NIE możesz poruszać się na prawo jazdy A2 tzn : Prawnie ten motocykl wciąż nie nadaję się na tą kategorie. A Motocykl który posiada 94koni i mniej, i jeśli zostanie zdławiony do 35kw lub mniej. Prawnie, bez problemów możesz poruszać się takim Motocyklem na Prawo Jazdy A2.

 2. Mam nadzieję gościu, że już nie żyjesz, że poznałeś dogłębnie jakieś drzewo, pniaczek czy inny słup.
  Twoja jazda dowodzi tego że jesteś chwastem, narażasz innych zdrowie i życie, a chwasty się przecież eliminuje.
  Żyjesz jeszcze?
  Edit:
  Nie obejrzałem całości, początek dowodzi żeś idiota, ignorant, dzban i debil w jednym.
  Psujesz opinię innym motocyklistom.
  Znajdź sobie jakieś drzewko, chociaż lepiej słup; szkoda drzewa na idiotę. Przywal tak, aby nie było co zbierać.
  Chętnie przyjadę, odpalę knota z napisem "Dla idioty".
  Napisz tylko gdzie i kiedy.

 3. Witam posiadam hondę cbr 600 rr pc37 czego może być wina po dłuższej jeździe gaszę chwila przerwy chcę odpalić ciężko kręci zegary przygasają prawie na max i nie odpala tak jakby miał rozrusznik ciężko przekręcić ale z 40 minut przerwy i odpala jak nowy co to może być?kwach prawie nowy

 4. A to nie jest tak, że w niektórych krajach na zachodzie można było blokować każdy motocykl jaki nam się żywnie podoba do 35kw? Tylko u nas w Polsce są takie głupie przepisy, że można zblokować moc tylko o połowę i stosunek masy musi wynosić 0.2kw/kg masy całkowitej pojazdu?

 5. Chce kupić horneta 600 który jest zarejestrowany na a2, ja mam kat A i boję się żebym nie miał problemów potem. Żeby zmienić w dowodzie musiał bym bujać się pewnie po rzeczoznawcach, hamowniach itp?

 6. "każdy tak ryzykuje (nielegalne A2) bo takie mamy prawo" gościu co ty pierd***sz. Kto
  ci każe wsiadać na taki sprzęt? Dorośnij i zrób jak człowiek kategorie A, a jak się nie podoba to rowery też jeżdżą na 2 kołach

 7. Cześć, wszystko ok, ale bardzo słusznie zauważyłeś i odpowiedziałeś o sytuacji kolizji, wypadku. Szkody w takim wypadku będzie musiał pokryć kierowca, o odpowiedzialności karnej gdyby ktoś nie daj boże zginął nawet nie wspominam. Trzeba to ryzyko wliczyć w koszty jazdy kombinowanym sprzętem.

 8. 7:46 I jest ok??
  Kolego, zbadaj swoje IQ, jak to może być ok?
  Jakie masz cyferki w rubryce "kW" w dowodzie? 45?
  Ręce opadają przy takich idiotach.
  Powiedz kolego gdzie Cię można trafić; podam namiar tym, którzy potrzebują wyremontować swoje auto na Twój koszt ✌️✌️👍😁👍😁

 9. 5:25 Kolego; nie udałeś głupka tylko jesteś głupkiem albo nawet można powiedzieć dosadniej – IDIOTĄ.
  Wystarczy, że ktoś Tobie wymusi pierwszeństwo, przywalisz i zaczną się schody a raczej Twój koniec. Regres z UFG to pikuś do tego jeżeli ktoś ucierpi na zdrowiu w zdarzeniu Ty płacisz za wszystko z własnej kieszeni, OC w takim przypadku nie działa.
  Ubezpieczalnie tylko czekają na takich frajerów, zaczną szukać i znajdą, a Ty zostaniesz z komornikiem i długiem pół bańki, milion czy dwa.
  Możesz pójść też siedzieć i w takim przypadku wyczyny durnego synusia czy męża, będzie spłacała mamusia, tatuś czy żonka.
  Zastanów się czy warto…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!